:
Follow us: i Instagram t Twitter f Facebook Y Youtube
 
Januari 2018
27
Baarnsche Ergometer Kampioenschappen

"27 januari

28
Amsterdam World Ergohead

"28 januari

Februari 2018
11
Twentsche WinterWedstrijden

"11 februari

17
43e Van Oord WinterWedstrijden

"17 februari

24
41e Gyas-Hunze Race

"24 februari

Maart 2018
01
NOOC inschrijf evenement

"01 maart

03
13e Ganze Regatta

"03 maart

03
Blasphemy 2018

"03 maart

10
Heineken Roeivierkamp 2018

"10 maart

17
Bavaria Aegir Lentesprint

"17 maart

17
Head of the River Amstel

"17 maart

18
Voorjaarstocht

"18 maart

24
Heineken NOOC Openingstoernooi 2017

"24 maart

31
Traianus Regatta

"31 maart

31
23e Jeugd- & Tweehead

"31 maart

April 2018
01
68ste Skiffhead

"01 april

07
Asopos Lammetjestocht

"07 april

07
20e Weerribben-Wieden-Marathon 2018.

"07 april

08
Gastentocht

"08 april

08
Weerribben-Wierden Toertocht

"08 april

08
135e Varsity

"08 april

14
Amstel Skøll Cup

"14 april

15
De 15e Amstel Marathon

"15 april

18
Midweek Bollentocht

"18 april

20
Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

"20 april

20
Internationale Bollentocht

"20 april

21
Oude IJssel Race

"21 april

21
22e Nereus Carpit Noctem

"21 april

21
22ste Hart van Holland Roeimarathon

"21 april

21
Purmer Rond Race

"21 april

21
Amstel Jeugd Voorjaarswedstrijden 2018

"21 april

22
35ste Akersloot-Alkmaar-race

"22 april

22
Nationale Bollentocht

"22 april

28
Zaanmarathon (Jisperveld)

"28 april

28
Proteus-Eretes in 't Lang

"28 april

29
Brabant8

"29 april

Mei 2018
05
Damen Raceroei Regatta

"05 mei

11
Elfsteden Roeimarathon

"11 mei

12
Leerdam-Buren toertocht jeugd

"12 mei

12
35ste Rottebokaal

"12 mei

13
Haventocht

"13 mei

13
Buren-Leerdam toertocht volwassenen

"13 mei

19
Westelijke Regatta 2018

"19 mei

19
Internationale Pinkster Roeiwedstrijden

"19 mei

19
Pinkster skifwedstrijden voor de jeugd

"19 mei

20
Jeugdwedstrijden Naarden

"20 mei

21
Orca's Mixed Toernooi

"21 mei

21
Pinkster Groene Hart Tocht

"21 mei

26
Grolsch Euros Drienerlo Regatta

"26 mei

26
Nieuwland Marathon

"26 mei

27
Spaarne Lenterace

"27 mei

Juni 2018
02
Rondje Ringvaart

"02 juni

02
Saurus International Regatta

"02 juni

02
Tromp jeugdwedstrijden

"02 juni

02
ZRB 2018

"02 juni

06
Ringvaart Regatta

"06 juni

06
43rd Parthenon-EY Ringvaart Regatta

"06 juni

08
Leidse Glipper Tocht

"08 juni

09
Dutch Masters Open TILBURG

"09 juni

09
ZZV Jeugd- en juniorwedstrijden

"09 juni

09
Heineken Okeanos Competitie Tweekamp

"09 juni

10
Kastelentocht

"10 juni

10
Zwolsche Vecht Regatta 2018

"10 juni

10
33ste Galgewater Jeugdwedstrijden

"10 juni

15
59e Argo Sprintkampioenschappen

"15 juni

15
Nationaal School Roei Kampioenschap

"15 juni

16
ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

"16 juni

16
35e Northwave Asopos Driekamp

"16 juni

17
Waterlandtocht

"17 juni

23
19e Midzomer Vechtrace

"23 juni

23
Markregatta 'De 5 km van Breda'

"23 juni

23
Orca Competitie Slotwedstrijden

"23 juni

23
RIC Jeugdwedstrijden

"23 juni

30
Gyas Meerkamp

"30 juni

30
Aegon Koninklijke - Holland Beker

"30 juni

30
Haegsche Bluf Marathon

"30 juni

30
Geuzentocht

"30 juni

Juli 2018
01
Sliedrechtse Biesbosch Gastentocht 2018

"01 juli

05
Midweekroeien

"05 juli

07
Roeimarathon WSV Binnenmaas

"07 juli

07
NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

"07 juli

07
Van Oord - Nautilus Bedrijvenregatta

"07 juli

07
Rotterdam-Rond

"07 juli

12
Midweekroeien

"12 juli

28
Brielse Watergeuzentocht

"28 juli

September 2018
01
Rijnlandmarathon

"01 september

08
Oorsprong van de Rottetocht

"08 september

08
Fylí Agon

"08 september

08
Nationale Avond Tocht

"08 september

09
IJsselregatta

"09 september

09
Rotterdam Harbour Sprints

"09 september

09
Ronde Venentocht

"09 september

15
Mastenbroek Marathon 2017

"15 september

15
14 (NL) Army Regatta

"15 september

16
Nationale Cryptotocht

"16 september

16
Rondom Dordt

"16 september

16
Pannenkoektocht Thorn

"16 september

16
23e Cottwich Almelo Regatta

"16 september

16
Goudse Mijl

"16 september

22
Rotterdam Head First 2018

"22 september

22
Lichtjestocht

"22 september

23
Jeugd/junioren wedstrijden De Where

"23 september

23
Amstelbeker - De Hoop Lustrumwedstrijden

"23 september

29
Eemhead

"29 september

29
Groene Hart Marathon rond Alphen

"29 september

Oktober 2018
06
Moordregatta om de Bockenrijdersbokaal

"06 oktober

06
Thêta Herfstregatta

"06 oktober

06
Internationale Vechtrace

"06 oktober

06
Pampus Tweekamp

"06 oktober

06
Knorrensteijn Memorial Regatta

"06 oktober

07
Waterwolf Marathon

"07 oktober

07
Amstel Jeugd Najaarswedstrijden 2018

"07 oktober

07
Amstel-Drecht Regatta

"07 oktober

13
19e Weesper Molen Wedstrijd

"13 oktober

13
17de Abeelenrace

"13 oktober

14
Abcoude-Amsterdam

"14 oktober

20
33e Tromp Boat Races

"20 oktober

27
Coupe des Jeunes

"27 oktober

27
48e Asopos Najaarswedstrijden

"27 oktober

November 2018
04
49e Novembervieren Wedstrijd

"04 november

10
37e Lingebokaal

"10 november

10
12e Argo Najaars Slotwedstrijden

"10 november

10
Paul Veenemans Prijs 2018

"10 november

18
Korte Vliet Wedstrijden

"18 november

18
29e Suikerrace

"18 november

25
41ste Hel van het Noorden

"25 november

25
Beatrix Winter Race

"25 november

December 2018
08
Aegon NKIR 2018

"08 december

09
Koning Winter Tocht

"09 december

16
Het uur

"16 december

Januari 2019
12
Open Jeugd Ergometerwedstrijden

"12 januari

20
Amsterdam World Ergohead

"20 januari

26
Baarnsche Ergometer Kampioenschappen

"26 januari

Februari 2019
10
Twentsche WinterWedstrijden

"10 februari

bannerb
Meld je aan voor de nieuwsbrief