Nieuws

Dit zijn de nationale kampioenen junioren

Ellen de Monchy

Dit zijn de nationale kampioenen van afgelopen weekend tijdens de Westelijke Regatta / NK Groot Junioren op de Willem-Alexander Baan in Zevenhuizen. Bekijk de volledige uitslagen hier en foto’s hier.

Meisjes zestien

Meisjes zestien skiff

1 – Sarah Rüger (Naarden)
2 – Loïs Lijffijt (Hemus 1)
3 – Juliette Potjer (Hoop)

Meisjes zestien dubbeltwee

1 – Amély Carrière en Luna Kuiper (Spaarne)
2 – Lisa du Croo de Jongh en Kim Egelmeers (Beatrix)
3 – Lisanne Bax en Marjolein Padt (Tromp)

Meisjes zestien dubbelvier

1 – Amély Carrière, Teuntje Mollee, Bente van der Westen en Luna Kuiper (Spaarne / Gouda)
2 – Sunny de Haas, Alix Muskens, Mijntje Marees en Pien Eijskoot (Alkmaarsche / Gouda)
3 – Bente Schregardus, Emma Serry, Dieuwertje Rosendahl en Martijntje Gribnau (Naarden)

Meisjes achttien

Meisjes achttien dubbeltwee

1 – Phaedra van der Molen en Lotta van Westreenen (Willem III / Amstel 2)
2 – Anna Menke en Marg van der Wal (Hunze 4)
3 – Jente Jongsma en Louise Liemberg (Hunze 2)

Meisjes achttien vierzonder

1 – Demi Straathof, Minou Bouman, Lucia Folkers en Liza Kooi (RIC / Amstel / Willem III / Alkmaarsche)
2 – Marije Binnema, Lieve Marees, Jonne Meijer en Vera Meijerhof (Alkmaarsche / Wetterwille / Hemus / Tromp)

Meisjes achttien dubbelvier

1 – Phaedra van der Molen, Anna Menke, Marg van der Wal en Lotta van Westreenen (Willem III / Hunze / Amstel)
2 – Emma Eggenkamp, Jente Jongsma, Lina Schwartz enLouise Liemberg (Hunze / Willem III)
3 – Nora Stokvis, Marit van Ommeren, Tessa Schokking en Fien Wenneker (Willem III / Tromp)

Ellen de Monchy

Jongens zestien

Jongens zestien skiff

1 – Bjorn Bakker (Roeivereniging Wetterwille)
2 – Sam Yates (Leidsche Roei- en Zeilvereniging Die Leythe)
3 – Lysandros Tsiamparlis (K.G.R. De Hunze)

Jongens zestien dubbeltwee

1 – Lysandros Tsiamparlis en Mats van Slooten (Hunze)
2 – Wallace Santen en Dirrik Maitland (Willem III 1)
3 – Juan Poppeliers en Florian Groenewegen (Nautilus / Maas)

Jongens zestien dubbelvier

1 – Wallace Santen, Dirrik Maitland, Diede Beishuizen en David Luteijn (Willem III)
2 – Merijn Huysman, Storm Aalberts, Youp Zielhuis en Pieter Kroeze (Tromp)
3 – Tomer Havivi, Jenno Schmersal, Per Blommers en Arthur Leffelaar (Het Spaarne)

Jongens achttien

Jongens achttien dubbeltwee

1 – Lucas Keijzer en Tijn Lubbert (Hunze 2)
2 – Antonie Tilanus en Jeppe Broek (RIC)
3 – Klaas Baud en Maarten Worm (Willem III)

Jongens achttien vierzonder

1 – Sjoerd Froeling, Rombout Jansen, Ben van den Eerenbeemt en James Graham (Spaarne / Leythe / Willem III / Viking)
2 – Mees du Croo de Jongh, Casper de Gooijer, Berend Oldenburg en Wouter van der Avoird (Maas / Beatrix / Viking)
3 – Hugo van Dordrecht, Siem Leliveld, Teun Smoors enErwin Wiltenburg (Spaarne / Maas / Naarden)

Jongens achttien dubbelvier

1 – Gianni Perotti, Edward den Beer Poortugael, Gunnar van den Hoogen en Tijn Lubbert (Willem III / Hunze / Wet / Vik)
2 – Klaas Baud, Maarten Worm, Antonie Tilanus en Auke Kloosterman (Alkmaarsche / Willem III / RIC)
3 – Ruben Bähre, Toon de Ruiter, Jelle Kessels en Quinten de Cocq (Viking)

Jongens achttien acht

1 – Jet van der Vegt (s), Sjoerd Froeling, Toon de Ruiter, Quinten de Cocq, Edward den Beer Poortugael, Berend Oldenburg, Ruben Bähre, Jelle Kessels en Jos Bouhuis (Viking)
2 – Lotte Vedel (s), Jasper Simons, Gianni Perotti, Ben van den Eerenbeemt, Morris Walkate, Iain Kerr, David Luteijn, Diede Beishuizen en Jalle Wolfenter (Willem III / De Hoop / Amstel)
3 – Leendert van Nielen (s), Rombout Jansen, Hugo van Dordrecht, Tim Jordan, Roef Riesthuis, Quinten Spaargaren, Pieter van Mourik, Per Blommers en Siem Leliveld (Spaarne)

Coverfoto: Ellen de Monchy

Ontdek meer roeinieuws

Nieuws

Edwin Zijp (Orca) verkozen tot Vrijwilliger van het Jaar 2023

Nieuws

De 24 uur van de Rotte: een unieke roeimarathon tijdens de kortste nacht van het jaar

Nieuws

Van Oord WinterWedstrijden: uitslagen & foto's

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!