Nieuws

NK Groot Junioren U18: de winnaars

Kim Egelmeers, Marjolein Padt, Floor van Ommeren & Lisa du Croo de Jongh worden Nederlands kampioen in de Meiden U18 dubbelvier.

Een breed pallet aan talentvolle jeugdroeiers liet dit weekend tijdens het Nederlands kampioenschap voor junioren (in grote nummers) zien waarom zij bij de nationale top in hun leeftijdsklasse horen.

Hieronder alle winnaars en Nederlands kampioenen in de U18 velden van het NK Groot Junioren 2023, georganiseerd door de ARB Bosbaanwedstrijden. De KNRB feliciteert alle roeiers van harte.

Met fotografie van Thomas Disseldorp en Daniël Korvemaker.

Jongens achttien dubbeltwee (J18 2x)

1. Willem III – David Luteijn & Dirrik Maitland (06:53,36)

2. De Maas / Wetterwille – Bjorn Bakker & Juan Poppeliers (07:10,58)
3. De Hertog / Willem III – Robbe van Hulst & Lucas van der Wurff (07:10,77)

Jongens achttien B dubbeltwee (J18 B 2x)

1. Amycus / Asser Roeiclub – Peter van Herel & Floris Postma (07:41,67)

2. De Hoop 1 – Bosse van Diemen & Caelis de Wit (07:48,31)
3. Daventria / Zwolsche – Luuk Maas & Thijs Imbos (07:55,55)

Meiden achttien dubbeltwee (M18 2x)

1. Het Spaarne – Teuntje Mollee & Amély Carrière (08:00,95)

2. Naarden / Willem III – Sarah Rüger & Marieke Middag (08:05,84)
3. Het Spaarne / Tromp – Luna Kuiper & Ilva Boone (08:13,02)

Jongens achttien vierzonder (J18 4-)

1. De Hoop – Sebbe Forma, Lucas Wesdorp, Reijer ter Laak & Lapo Hirschhofer (07:22,80)

2. De Laak / Het Spaarne / Willem III – Sjoerd Hania, Roef Riesthuis, Taeke Stevens & Lan de Jong (07:29,64)
3. DDS / Alkmaarsche / RIC / Zwolsche – Jochem Wijnands, Dilan Anderegg, Jonas Dorresteijn & Tos Eijskoot (07:49.88)

Meiden achttien vierzonder (M18 4-)

1. De Amstel / Die Leythe / RIC – Puck Ofman, Fenne Onderwater, Lotus Breedveld & Puck Godkewitsch (08:13,21)

2. RIC / Alkmaarsche / De Amstel – Ernestine Pulles, Sarah Venema, Pien Eijskoot & Sunny de Haas (08:15,21)
3. De Hunze – Kris Kuin, Helena Brand, Noor de Witt & Maren ter Avest (08:16,98)

Jongens achttien dubbelvier (J18 4x)

1. RIC / Die Leythe / Willem III – Wallace Santen, Koen de Gunst, Zeno van Rijn & Daan Eggenkamp (06:52.60)

2. Viking / De Maas – Nils Querngester, Florian Groenewegen, Siem Wegman & Jonas Oelderik (06:54.56)
3. De Hunze / Zwolsche / Daventria – Tibe Groenendijk, Simon van Dijk, Luuk Maas & Thijs Imbos (07:18.75)

Meiden achttien dubbelvier (M18 4x)

1. Beatrix / Tromp – Kim Egelmeers, Marjolein Padt, Floor van Ommeren & Lisa du Croo de Jongh (07:47,57)

2. Naarden – Martijntje Gribnau, Roos van Zuiden, Emma Serry & Bente Schregardus (08:02,73)
3. De Hoop / Willem III – Veerle Rijnders, Juliette Potjer, Marjolijn Webb & Eva Eicker-Harris (08:11,51)

Jongens achttien & zestien acht (J18 8+ & J16 8+)

1. Willem III (06:28,41)

2. Die Leythe / Zwolsche / RIC / De Maas / Wetterwille / De Hertog / Het Spaarne (06:51,24)
3. De Hoop – J16 8+ (08:11,51)

Meiden achttien acht (M18 8+)

1. RIC / De Amstel / Die Leythe / Alkmaarsche (07:31,66)

2. Beatrix / Tromp / Hunze (07:41,06)
3. Willem III / De Hoop (08:02,91)

Bekijk alle uitslagen op Time-Time.

Ontdek meer roeinieuws

Nieuws

Bezoek tijdens de Spelen Het Scheepvaartmuseum: "Iconen op het water"

TeamNL Roeien

World Cup III 2024: wie komen er in actie?

Nieuws

KNRB presenteert Olympisch roeipak en fanshirtcollectie 'ICONISCH'

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!