Nieuws

NK Klein 2023: Alle winnaars

De nationale verenigingstop – met senioren, SB onder 23 en junioren – liet op het NK zien waarom zij bij de grootste roeitalenten van Nederland horen. Een weekend vol mooie momenten in de skiffs, de tweezonders en op het podium is waar het toe leidde.

Hieronder alle winnaars en Nederlands kampioenen van het NK Klein 2023, georganiseerd door de Hollandia Roeiwedstrijden. De KNRB feliciteert alle roeiers van harte.

HEREN ELITE SKIFF (HE 1x)

Wietse Morreau (Nereus) wint zowel het ‘Heren Elite’ als het ‘Heren SB’ skiffveld.

1. Wietse Morreau (Nereus) – 07:00,50 (HSB 1x)

2. Stijn Wieling (Skøll) – 07:01,55
3. Lucas Keijzer (Nereus) – 07:07,42 (HSB 1x)

DAMES ELITE SKIFF (DE 1x)

1. Nika Vos (Skøll) – 07:46,56

2. Maartje Damen (Laga) – 07:47,19
3. Dieuwertje den Besten (Laga) – 07:48,38
4. Claire de Kok (Njord) – 07:53 (WINNAAR DSB 1x)

HEREN ELITE TWEEZONDER (HE 2-)

1. Eli Brouwer & Pieter van Veen (Triton) – 06:41,32

2. Jasper Joordens & Isak Verkaik (Nereus) – 06:44,97
3. Lancelot Bloemen & Jaap Worm (Nereus) – 06:48,29 (WINNAAR HSB 2-)

DAMES ELITE TWEEZONDER (DE 2-)

Pleun Bon & Kiene Remijn (Nereus) winnen zowel het ‘Dames Elite’ als het ‘Dames SB’ tweezonderveld.

1. Pleun Bon & Kiene Remijn (Nereus) – 07:39,34 (DSB 2-)

2. Rianne Prins & Lis Verouden (Triton) – 07:40,77
3. Celine den Bremer & Lucia Folkers (Laga) – 07:41,40

LICHTE HEREN ELITE SKIFF (LHE 1x)

1. Brian Poll (Triton) – 07:17,20

2. Maxime den Boogert (Dudok) – 07:20,58
3. Joost van der Sluis (Skøll) – 07:21,13 (WINNAAR LHSB 1x)

LICHTE DAMES ELITE SKIFF (LDE 1x)

1. Tosca Kettler (Orca) – 08:08,91

2. Kika Banning (Okeanos) – 08:11,61
3. Femke Paulis (Nereus) – 08:11,84
4. Martine Kamminga (Proteus) – 08:15,29 (WINNAAR LDSB 1x)

JONGENS 18 TWEEZONDER (J18 2-)

1. Sjoerd Hania & Roef Riesthuis (Laak/Spaarne) – 07:21,60

2. Lapo Hirschhofer & Sebbe Forma (Hoop) – 07:56,79
Wallace Santen & Lan de Jong (Willem III) – 07:21,22 (Boot onder gewicht)

JONGENS 18 SKIFF (J18 1x)

Een volledig Willem III podium in het Jongens 18 skiffveld

1. David Luteijn (Willem III) – 07:13,65

2. Lucas van der Wurff (Willem III) – 07:13,98
3. Dirrik Maitland (Willem III) – 07:14,71

MEIDEN 18 SKIFF (M18 1x)

1. Luna Kuiper (Spaarne) – 08:12,97

2. Marieke Middag (Willem III) – 08:14,85
3. Sarah Rüger (Naarden) – 08:16,21

JONGENS 16 SKIFF (J16 1x)

1. Cuup Kuilboer (Alkmaarsche R&ZV) – 07:35,40

2. Gijs van der Avoird (Beatrix) – 07:39,72
3. Ole Wulffraat (Willem III) – 07:41,37

MEIDEN 16 SKIFF (M16 1x)

1. Teuntje Mollee (Spaarne) – 08:21,31

2. Noor de Witt (Hunze) – 08:32,16
3. Hannah Jonk (Amstel) – 08:39,96

Bekijk alle uitslagen op Time-Time.

Ontdek meer roeinieuws

TeamNL Roeien

Deze Nederlandse ploegen starten in Parijs

Nieuws

Winnaars van het KNRB Junioren Instroomklassement 2024

Nieuws

Deze ploegen winnen het KNRB Eerstejaars Klassement 2024

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!