Nieuws

Uitslag tweede dag Aegon NK Groot

Vandaag was de slotdag van het NK Groot en werd er gestreden om de nationale titels bij de junioren en senioren. Hieronder het overzicht van de Nederlandse kampioenen van vandaag.

HEREN

LHE4x
1 – Triton/Orca/Okeanos | Mathijs Oggel, Lay de Jong, Vincent Goris en
Stijn Kanters
2 – Laga | Tim Winkel, Philip den Bremer, Camiel Schreuder en Lukas Pragt
3 – Proteus | Mitch Geraedts, Calvin Terpstra, Tom van der Sande en Jaime Aalders

HE8+
1 – Leythe-combi | Theis Hagemeister, Joris Moerman, Ties Talsma, Wibout Rustenburg, Daan Vos de Wael, Finn Florijn, Willem van Soest, Robert Tiemeijer en Bjørn Kwee
2 – Nereus | Koen van den Herik, Jeroen Walchenbach, Tom Plusjë, Lucas Bollen, Jacob Barker, Noud Scholten, Jan Boon, Gijs Schwarz en Amihan de Boer
3 – Gyas/Skøll | Teun Oonk, Axel Boomgaard, Jorn Haverkort, Niels Brugge, Kimo Berenschot, Olav Molenaar, Joris Oonk, Leonard Vos en Anniek Buiskool

DAMES

LDE 4x
1 – KNRB/Nereus/Skadi/Gyas | Ilse Paulis, Martine Veldhuis, Iris Hochstenbach en Marieke Keijser
2 – Saurus/Phocas/Aegir/Okeanos | Aurianne Puts, Saskia Verhoef, Roos Duijn en Thamar Kroes
3 – Nereus/Triton | Ilse Feenstra, Babette den Houting, Inez den Hond en Fieke Verhaaf

DE 4x
1 – KNRB-combi 1 | Olivia van Rooijen, Sophie Souwer, Inge Janssen en
Roos de Jong
2 – KNRB-combi 2 | Bente Paulis, Ilse Kolkman, Tessa Dullemans en Nika Vos
3 – Njord/Nereus/Euros/Orca | Mieke Wilms, Margriet Lantink, Minke Holleboom en Martine van den Boomgaard

DE 8+
1 – KNRB-combi 1 | Kirsten Wielaard, Aletta Jorritsma, Monica Lanz, Lies Rustenburg, José van Veen, Hermijntje Drenth, Marloes Oldenburg, Elsbeth Beeres en Dieuwke Fetter
2 – KNRB-combi 2 | Anne-Eva Petersen, Lisa Goossens, Benthe Boonstra, Dieuwertje den Besten, Iris Klok, Fleur Jaspers, Maartje Damen Fanny Bon en Eline Berger
3 – Nereus-combi | Miriam Visser, Kim Janssen, Hijleke Nauta, Tinka Offereins, Eve Stewart, Jessy Vermeer, Lisanne Brandsma, Janneke van der Meulen en Baukje Hooghiemstra

DE 2x
1 – KNRB/Proteus/Orca | Inge Janssen en Roos de Jong
2 – Wetterwille/Beatrix | Rosalie Torensma en Roos Rooijakkers
3 – Thêta/Argo | Lisa van Heyningen en Carolien Tigelaar

Inge Janssen, Roos de Jong, Sophie Souwer en Olivia van Rooijen © Hesse de Jonge

JONGENS

J16 2x
1 – Hunze | Lucas Keijzer en Tijn Lubbert
2 – Viking/Spaarne | Robbe Mourits en Jorrit Oelderik
3 – ARC | Gertjan Bruins en Wouter Breedveld

J18 2x
1 – Spaarne | Wietse Morreau en Joost Schwarz
2 – Spaarne/Willem III | Hidde Lycklama en Tomba Morreau
3 – Hoop/Willem III | Jaap Worm en Lancelot Bloemen

J18 8+
1 – Spaarne/Hunze/RIC | Wietse Morreau, Joost Schwarz, Guus Mollee, Tomba Morreau, Daan van der Hoeven, Julius Rupert, Aldo Pantano, Felix Mebius en Amély Carrière
2 – Willem III | Willem Stoop, David van Velden, Jaap Worm, Sjoerd Scheper, Luca Perotti, Bouke Hoekstra, Joost van Asperen, Hidde Lycklama en Charlotte Russel
3 – Leythe-combi | Robert Pluymert, Pim Kloet, Lancelot Bloemen, Julius van Hulst, Jaap Noordman, Alexander Suyver, Ruben Kouwenhoven, Martijn Oortwijn en Max Waterreus

Joost Schwarz en Wietse Morreau © Hesse de Jonge

MEISJES

M18 2x
1 – Gouda/Willem III (KNRB) | Fien van Westreenen en Lisa Bruijnincx
2 – Leythe/Maas | Hannah Otterloo en Pau Koster
3 – Willem III/Amstel | Tabo Stekelenburg en Arlette Roos

M18 4x
1 – KNRB-combi | Hannah Otterloo, Hannah van der Sluijs, Hannah Heideveld en Pau Koster
2 – Maas/Willem III/Gouda/Leythe | Jildou Wassenaar, Birgit Cornelissen, Lisa Bruijnincx en Fien van Westreenen
3 – Tromp/Hunze | Elke Schokking, Adinda Frisart, Wouke Mollema en Anna Meijers

M16 4x
1 – Willem III/Amstel | Annelotte Maitland, Lotta van Westreenen, Fien Wenneker en Phaedra van der Molen
2 – Hunze | Louise Liemberg, Marg van der Wal, Jente Jongsma en Anna Menke
3 – Viking/Wetterwille/Hemus/Jason | Loes Boddeke, Aleksandra Vasilieva, Floor Hurkmans en Vera Meijerhof

Pau Koster, Hannah Heideveld, Hannah van der Sluijs en Hannah Otterloo © Hesse de Jonge

Ontdek meer roeinieuws

Nieuws

Talenten laten zich gelden tijdens de Amstelbeker

TeamNL Roeien

WK-goud voor Karolien. Zilver voor Melvin, de achten en de vrouwen dubbel

TeamNL Roeien

TeamNL Roeien al op zes WK-medailles

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!