Nieuws

Uitslagen eerste dag en schema van morgen - Aegon NK Groot

De eerste Nederlandse kampioenen van het Aegon NK Groot zijn bekend. De strijd om de titels vond plaats in wisselvallige omstandigheden van regen en zonneschijn. Onderaan deze pagina het schema van morgen.

Bekijk de uitslagen van TimeTeam hier.

HEREN

HE2x
1 – Skøll/Thêta | Lennart van Lierop en Guido de Ruiter
2 – Gyas/Aegir | Luuk Adema en Melvin Twellaar
3 – Triton/Proteus | Harold Langen en Vincent Klaassens

LHE 2x
1 – Okeanos/Triton | Mathijs Oggel en Lay de Jong
2 – Orca/Triton | Vincent Goris en Stijn Kanters
3 – Skadi/Triton | Ben van Brussel en Leander Geschiere

HE4-
1 – Nereus/Thêta/Laga | Rik Rienks, Ralf Rienks, Sander de Graaf en Freek Robbers
2 – Nereus/Laga | Mick Makker, Louis Stolper, Bo Wullings en Haye Dijkstra
3 – Gyas 2 | Jorn Haverkort, Niels Brugge, Kimo Berenschot en Axel Boomgaard

DAMES

LDE2x
1 – KNRB/Gyas/Triton | Femke van de Vliet en Iris Hochstenbach
2 – Proteus | Susannah Duncan en Anouk van Leeuwen
3 – Aegir/Hoop | Roos Duijn en Sara Papineau Salm

DE4-
1 – KNRB-combi | Veronique Meester, Ymkje Clevering, Karolien Florijn en Ellen Hogerwerf
2 – KNRB/Nereus/Okeanos | Miriam Visser, Kim Janssen, Tinka Offereins en Hijleke Nauta
3 – Okeanos/Willem III 1 | Sarah Grijns, Anna de Boer, Benita de Man en Renske Hasselerharm

JONGENS

J18 4-
1 – Hoop/Leythe/Jason/Willem III | Jaap Worm, Robert Pluymert, Lancelot Bloemen en Jaap Noordman
2 – RIC/Spaarne/Willem III | Joost van Asperen, Julius Rupert, Daan van der Hoeven en Aldo Pantano
3 – Willem III/Leythe/Viking | Joost Meinesz, Luca Perotti, Sybren van Doorn en Pepijn Reyn

J18 4x
1 – Willem III/Spaarne | David van Velden, Willem Stoop, Sjoerd Scheper en Guus Mollee
2 – ARC/Maas/Eem | Pim Kloet, Floris Wassing, Jip Uiters en David Laseur
3 – Spaarne/Hunze/Viking | Robbe Mourits, Jorrit Oelderik, Lucas Keijzer en Tijn Lubbert

J16 4x
1 – Hemus/Spaarne | Matthijs Boschhuizen, Boris van Geest, Maxim Meijerink en Jonathan Kernkamp
2 – ARC/Maas/Neptunus | Maarten Veninga, Wouter Breedveld, Gertjan Bruins en Diederick Stuijfzand
3 – Viking | Diederick Stuijfzand, Edward den Beer Poortugael, Jelle Kessels en Ruben Bähre

MEISJES

M16 2x
1 – Willem III 1 | Annelotte Maitland en Lotta van Westreenen
2 – Hunze 2 | Marg van der Wal en Jente Jongsma
3 – Hemus/Jason | Floor Hurkmans en Aleksandra Vasilieva

M18 4- 
1 – Amstel/RIC/Hoop | Roos Luteijn, Fréderique Pals, Kiene Remijn en Janna Zwolle
2 – Hoop/Beatrix/Willem III | Anne Kooijenga, Lola Dersjant, Vera Sneijders en Anne du Croo de Jongh
3 – Willem III/Hunze/Viking | Jet Zandbergen, Evie Rademaker, Wouke Mollema en Charlotte Russel

M18 8+
1 – RIC-combi | Roos Luteijn, Janna Zwolle, Fréderique Pals, Kiene Remijn, Anne du Croo de Jongh, Vera Sneijders, Wouke Mollema, Anne Kooijenga en Lucca-Lie Prins
2 – Maas-combi | Jildou Wassenaar, Anna Meijers, Elke Schokking, Adinda Frisart,
Birgit Cornelissen, Adine de Keijzer, Lisa Bruijnincx, Fien van Westreenen en Jana Akkerman
3 – Hoop-combi | Jet Zandbergen, Evie Rademaker, Josephine van Grafhorst, Sarah Vreeken, Lola Dersjant, Sarah Nordemann, Charlotte Russel, Cécile Bras en Olga Mommersteeg

Ontdek meer roeinieuws

Verenigingen

Junioren opgelet: de KNRB Crazy 101 gaat van start

Nieuws

Kiwa verlengt partnership met vrouwenploegen van TeamNL Roeien

TeamNL Roeien

Deze ploegen gaan naar Belgrado voor wereldbeker I

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!