TeamNL Roeien

Dit zijn de nationale Kampioenen in de skiff & twee-zonder van 2019

Merijn Soeters

Afgelopen weekend is er op de Aegon NK Klein / Hollandia Roeiwedstrijden gestreden om de nationale titels in de skiff en twee-zonder.

De KNRB feliciteert alle Nationale Kampioenen van 2019 met hun prestatie.

Alle andere winnaars zijn hier te vinden.

Dames

Meisjes 16 skiff (M16 1x)

1. Annelotte Maitland (Willem III)
2. Rosemary Jansen (Die Leythe)             
3. Aleksandra Vasilieva (Jason)

Meisjes 18 skiff (M18 1x)

1. Isabel van Opzeeland (Die Leythe)
2. Lisa Bruijnincx (Gouda)
3. Fien van Westreenen (Willem III)

Meisjes 18 twee-zonder (M18 2-)
1. Janna Zwolle en Roos Luteijn (RIC/ Amstel)

Lichte dames elite skiff (LDE 1x)

1. Ilse Paulis (Nereus)
2. Martine Veldhuis (Nereus)
3. Iris Hochstenbach (Gyas)

Lichte dames U23 skiff (LDSB 1x)
1. Iris Hochstenbach (Gyas)

Dames elite skiff (DE 1x)

1. Lisa Scheenaard (Thêta)
2. Sophie Souwer (Gyas)
3. Roos de Jong (Proteus)

Dames elite U23 skiff (DSB 1x)
1. Ilse Kolkman (Aegir)

Dames elite twee-zonder (DE 2-)

1. Veronique Meester en Alleta Jorritsma (Nereus)
2. José van Veen en Ellen Hogerwerf (Pelargos/Proteus)
3. Karolien Florijn en Ymkje Clevering (Die Leythe/Gyas)

Dames U23 twee-zonder (DSB 2-)
1. Diewertje den Besten en Maartje Damen (Laga)

Heren

Jongens 16 skiff (J16 1x)

1. Robbe Mourits (Het Spaarne)
2. Lucas Keijzer (Hunze)
3. Jorrit Oelderik (Viking)

Jongens 18 skiff (J18 1x)

1. Willem Stoop (Willem III)
2. Sjoerd Scheper (Willem III)
3. Wietse Morreau (Het Spaarne)

Heren elite skiff (HE 1x)

1. Guillaume Krommenhoek (Skøll)
2. Lennart van Lierop (Skøll)
3. Guido de Ruiter (Thêta)

Heren U23 skiff (HSB 1x)
1. Finn Florijn (Die Leythe)

Lichte heren elite skiff (LHE 1x)

1. Obbe Tibben (Skøll)
2. Bart Lukkes (Proteus)
3. Damion Eigenberg (Gyas)

Lichte Heren U23 skiff (LHSB 1X)
1. Obbe Tibben (Skøll)

Heren elite twee-zonder (HE 2-)
1. Kaj Hendriks en Jacob van de Kerkhof (Triton)     
2. Vincent Klaassens en Sander de Graaf (Thêta/Proteus)
3. Rik Rienks en Ralf Rienks (Nereus/Laga)

Heren U23 twee-zonder (HSB 2-)
1. Ben Bakker en Ties Talsma (Gyas/Aegir)

Coverfoto: Merijn Soeters

Ontdek meer roeinieuws

TeamNL Roeien

Wereldbekerseizoen van start voor TeamNL Roeien in Belgrado

Verenigingen

Junioren opgelet: de KNRB Crazy 101 gaat van start

Nieuws

Kiwa verlengt partnership met vrouwenploegen van TeamNL Roeien

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!