TeamNL Roeien

Nederlands kampioenen kleine nummers 2022

Vandaag, zondag 24 april, werd er op het NK kleine nummers / Hollandia Roeiwedstrijden gestreden om de nationale titels. Dit jaar stond het NK voornamelijk in teken van de wind, hierdoor werd het niet alleen een strijd tegen elkaar, maar ook tegen de wind. Een weekend met mooie wedstrijden en waardige kampioenen.

VROUWEN

Meisjes 16 skiff (M16 1x)
1. Teuntje Mollee (KR&ZV Het Spaarne)
2. Alva Lundmark (HRV Cornelis Tromp)
3. Hannah Jonk (Amstel)

Meisjes 18 skiff (M18 1x)
1. Anna Menke (K.G.R. Hunze)
2. Jente Jongsma (A.S.R. Nereus)
3. Lotta van Westreenen (Willem III)

Dames Elite skiff (DE 1x)
1. Roos de Jong (Proteus-Eretes)
2. Minke Holleboom (DRV Euros)
3. Lisa Scheenaard (E.S.R. ThĂȘta)

Dames onder 23 jaar skiff (DB 1x)
1. Lisa Bruijnincx (KSRV Njord)

Lichte Dames Elite skiff (LDE 1x)
1. Phaedra van der Molen (Amstel R&ZV)
2. Tosca Kettler (A.U.S.R. Orca)
3. Hannah Otterloo (KSRV Njord)

Lichte Dames onder 23 jaar skiff (LDB 1x)
1. Phaedra van der Molen (Amstel R&ZV)

Dames Elite twee-zonder (DE 2-)
1. Ymkje Clevering & Veronique Meester (A.G.S.R. Gyas & A.S.R. Nereus)
2. Floor Ameijde & Eve Stewart (A.S.R. Nereus)
3. Marieke Keijser & Marit de Jonge (A.R.S.R. Skadi)

Dames onder 23 jaar twee-zonder (DB 2-)
1. Pleun Bon & Kiene Remijn (Nereus)

“Het was een beetje chaos, maar het ging wel goed en snel, dus dat is fijn!”

Roos de Jong, Nationaal kampioen in de skiff

MANNEN

Jongens 16 skiff (J16 1x)
1. David Luteijn (Willem III)
2. Dirrik Maitland (Willem III)
3. Robbe van Hulst (De Hertog)

Jongens 18 skiff (J18 1x)
1. Klaas Baud (Willem III)
2. James Graham (Die Leythe)
3. Gianni Perotti (Willem III)

Heren Elite skiff (HE 1x)
1. Melvin Twellaar (G.S.R. Aegir)
2. Rik Rienks (A.S.R. Nereus)
3. Jan van der Bij (A.A.S.R. Skoll)

Heren onder 23 jaar skiff (HB 1x)
1. Wietse Morreau (A.S.R. Nereus)

Lichte Heren Elite skiff (LHE 1x)
1. Max Gompel (U.S.R. Triton)
2. Maxim den Boogert (Dudok van Heel)
3. Hidde Lycklama (A.S.R. Nereus)

Lichte Heren onder 23 jaar skiff (LHB 1x)
1. Hidde Lycklama (A.S.R. Nereus)

Heren Elite twee-zonder (HE 2-)
1. Michiel Mantel & Jacob van de Kerkhof (U.S.R. Triton & A.S.R. Nereus)
2. Lars Lipman & Menno Bezema (D.S.R.V. Laga)
3. Isak Verkaik & Jasper Joordens (A.S.R. Nereus)

Heren onder 23 jaar twee-zonder (HB 2-)
1. Tijn Versteeg & Jaap Vorm (A.S.R. Nereus)

Bekijk de volledige uitslagen van de Hollandia Roeiwedstrijden hier.

Ontdek meer roeinieuws

Verenigingen

Nomineer jouw Vrijwilliger van het Jaar 2022

Nieuws

Terugblik op de 45e Hel van het Noorden

Verenigingen

Blikken verdeeld tijdens regenachtige Novembervieren

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!