TeamNL Roeien

Nederlandse equipe WK roeien 2016

Van 21 tot en met 28 augustus vindt het grootste WK roeien in de geschiedenis plaats. Op dit WK worden drie evenementen gecombineerd: WK junioren, WK onder 23 en WK senioren niet-olympische nummers. Hier een overzicht van alle Nederlandse ploegen die aan de start zullen verschijnen.

Junioren evenement
JM1x
Bram Schwarz (Het Spaarne)

JM2-
Wiebe Veenstra
Jan Christian Nelis

JM2x
Ben van Brussel (Hemus)
Tristan Voskuilen (De Amstel)

JM4x
Willem Buist (De Hoop)
Lodewijk Tilanus (Willem III)
Charles de Monchy (De Maas)
Thomas Hogeboom (Willem III)

JM8+
Jan Douwe de Boer (Wetterwille)
Obbe Tibben (’t Diep)
Pieter Kerpestein (De Amstel)
Joris Moerman (RIC)
Gert-Jan van Doorn (Die Leythe)
Olav Molenaar (Het Spaarne)
Thomas van Olderen (Cornelis Tromp)
Jorke Kooijenga (Willem III)
Mees van Nierop (st) (Het Spaarne)

JW1x
Karolien Florijn (Die Leythe)

JW4-
Fieke Verhaaf (Cornelis Tromp)
Naomi Visser (Willem III)
Femke van de Vliet (Viking)
Anne Klok (De Amstel)

JW8+
Celine den Bremer (Zwolsche)
Willemijn van Olderen (Cornelis tromp)
Tommie de Rooij (De Amstel)
Susan Temming (Viking)
Ilse Feenstra (De Maas)
Femke Paulis (Salland)
Fenna Verberne (Het Spaarne)
Mick Jonkers (De Amstel)
Jip Swildens (st) (Hemus)

Reserve: Inez de Hond

Klik hier voor meer informatie over het junioren evenement op het WK.
Onder 23 evenement

BLM1x
Lennart van Lierop (Skoll)

BLM2-
Frank Tijdink (Theta)
Koen van Brussel (Vidar)

BLM4-
Nick Overkamp (Laga)
Vincent de Vegt (Gyas)
Abel Bokdam (Triton)
Joost van Rietbergen (Triton)

BLW1x
Marieke Keijser (De Maas)

BLW2x
Amber Kraak (vidar)
Anne Marie Schonk (Nereus)

BM2x
Amos Keijser (Laga)
Abe Wiersma (Nereus)

BM8+
Michiel Oyen (Nereus)
Nelson Ritsema (Nereus)
Michiel Mantel (Willem III)
Jaap Scholten (Nereus)
Maarten Hurkmans (Nereus)
Simon van Dorp (Willem III)
Lex van den Herik (Nereus)
Max Ponsen (Willem III)
Diederik van Engelenburg (Proteus)

BW1x
Mieke Wilms (Njord)

BW4-
Hermijntje Drenth (SilVia)
Eline Feitsma (Gyas)
Ymkje Clevering (Gyas)
Veronique Meester (Nereus)

Reserve M
Job Huigsloot (Skoll)

Klik hier voor meer informatie voor het onder 23 evenement op het WK.
Senioren niet-olympisch evenement

LM1x
Bart Lukkes (Proteus)

LM4x
Ward van Zeijl (Asopos de Vliet)
Sander van Dijk (Proteus)
Berend Mortier (Nereus)
Just van der Endt (Gyas)

LW1x
Lisa Wörner (Nereus)

M2+
Roel Braas (Okeanos)
Mitchel Steenman (Skadi)
Peter Wiersum (st) (Proteus)

W4-
Jocelyn Spruit (Okeanos)
Kyra de Vries (Orca)
Annemarie Bernhard (Orca)
Willeke Vossen (Triton)

Klik hier voor meer informatie over het junioren evenement op het WK.

Ontdek meer roeinieuws

Verenigingen

WK selectie bekend voor U19 & U23

Nieuws

Dit zijn de Nederlands Kampioenen van dag twee

Nieuws

Skøll grote winnaar van eerste dag NK Grote nummers

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!