TeamNL Roeien

Knappe prestaties van juniorenploegen in Italië

Dit weekend zijn er zeven podiumplaatsen behaald door de juniorenploegen tijdens de Coupe de la Jeunesse in Corgeno. Opvallend waren de dames uit de vierzonder (Janna Zwolle, Kiene Remijn, Fréderique Pals en Roos Luteijn) die meerdere medailles wisten te winnen dit weekend.

Tijdens deze internationale wedstrijd, strijden juniorenploegen uit verschillende Europese landen om de medailles. Naast de knappe prestaties van de junioren is er ook goed nieuws wat betreft de organisatie van de wedstrijd in 2022. Hélène Fobler (secretaris) heeft zich namens het KNRB bestuur ingezet om de Coupe naar Nederland te halen in 2022, met succes! De ARB gaat in samenwerking met de KNRB de Coupe in 2022 organiseren op de Bosbaan.

Zie de uitslagen hieronder en klik hier voor meer foto’s van dit weekend.

HEREN

Zaterdag:
JM2x | Zilver | Tomba Morreau (Het Spaarne) en Hidde Lycklama (Willem III)
JM4- | Brons | Jaap Noordman (Die Leythe), Lancelot Bloemen (De Hoop), Robert Pluymert (Jason) en Jaap Worm (Willem III)
JM4+ | vierde plaats | Joost van Apseren (Willem III), Aldo Pantano (RIC), Bas in’t Velt (De Eem), Douwe Ruttenberg (Die Leythe) en (s) Ole Kuppens (Willem III)
JM2- | vijfde plaats | Daan van der Hoeven (Het Spaarne) en Julius Rupert (Het Spaarne)
JM1k | zesde plaats | Edward den Beer (Viking)
JM8+ | zesde plaats | Lucas Keijzer (De Hunze), Jorrit Heddema (Cornelis Tromp), Ruben Kouwenhoven (Die Leythe), Tijn Lubbert (De Hunze), Luca Perotti (Willem III), Martijn Oortwijn (Die Leythe), Jorrit Oelderik (Viking), Robbe Mourits (Het Spaarne) en (S) Janna van Geest (Het Spaarne)
JM1x | derde plaats B finale | Alexander Suyver (Die Leythe)
JM4x | tweede plaats B finale |

Zondag:
JM2- | Brons | Daan van der Hoeven (Het Spaarne) en Julius Rupert (Het Spaarne)
JM4+ | vierde plaats | Joost van Apseren (Willem III), Aldo Pantano (RIC), Bas in’t Velt (De Eem), Douwe Ruttenberg (Die Leythe) en (s) Ole Kuppens (Willem III)
JM4- | vierde plaats | Jaap Noordman (Die Leythe), Lancelot Bloemen (De Hoop), Robert Pluymert (Jason) en Jaap Worm (Willem III)
JM1k | zesde plaats | Edward den Beer (Viking)
JM8+ | zesde plaats | Lucas Keijzer (De Hunze), Jorrit Heddema (Cornelis Tromp), Ruben Kouwenhoven (Die Leythe), Tijn Lubbert (De Hunze), Luca Perotti (Willem III), Martijn Oortwijn (Die Leythe), Jorrit Oelderik (Viking), Robbe Mourits (Het Spaarne) en (S) Janna van Geest (Het Spaarne)
JM2x | eerste plaats in B finale | Tomba Morreau (Het Spaarne), Hidde Lycklama (Willem III)
JM4x | tweede in B finale | Pim Kloet (ARC), Jip Uiters (De Maas), Floris Wassing (De Maas) en David Laseur (De Eem)
JM1x | vijfde in B finale | Alexander Suyver (Die Leythe)

JM4-

DAMES

Vrijdag:
JW8+ | Zilver | Marg van der Wal (De Hunze), Wouke Mollema (De Hunze), Anne du Croo de Jong (Beatrix), Vera Sneijders (Beatrix), Janna Zwolle (RIC), Kiene Remijn (De Amstel), Fréderique Pals (De Hoop), Roos Luteijn (De Amstel) en Lucca Lie Prins – stuur (De Amstel)

Zaterdag:
JW4- | Goud | Janna Zwolle (RIC), Kiene Remijn (De Amstel), Fréderique Pals (De Hoop) en Roos Luteijn (De Amstel)
JW1k | eerste plaats | Marg van der Wal (De Hunze)
JW1k | derde plaats | Wouke Mollema (De Hunze)
JW2- | vierde plaats | Anne du Croo de Jong (Beatrix) en Vera Sneijders (Beatrix)
JW1x | tweede plaats in B finale | Birgit Cornelissen (De Maas)
JW2x | eerste plaats in B finale | Arletta Roos (De Amstel) en Tabo Stekelenburg (Willem III)
JW4x | derde plaats in B finale | Jildou Wassenaar (Die Leythe), Annelotte Maitland (Willem III), Adinda Frisart (Cornelis Tromp) en Elke Schokking (Cornelis Tromp)

Zondag:
JW4- | Zilver | Janna Zwolle (RIC), Kiene Remijn (De Amstel), Fréderique Pals (De Hoop) en Roos Luteijn (De Amstel)
JW1k | tweede plaats | Marg van der Wal (De Hunze)
JW2x | Brons | Arletta Roos (De Amstel) en Tabo Stekelenburg (Willem III)
JW2- | vijfde plaats | Anne du Croo de Jong (Beatrix) en Vera Sneijders (Beatrix)
JW1k | vijfde plaats | Wouke Mollema (De Hunze)
JW1x | tweede plaats in B finale | Birgit Cornelissen (De Maas)
JW4x | derde plaats in B finale | Jildou Wassenaar (Die Leythe), Annelotte Maitland (Willem III), Adinda Frisart (Cornelis Tromp) en Elke Schokking (Cornelis Tromp)

JW8+

Ontdek meer roeinieuws

Nieuws

WOORDEN RAKEN. OOK DIE VAN JOU

Verenigingen

WK selectie bekend voor U19 & U23

Nieuws

Dit zijn de Nederlands Kampioenen van dag twee

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!