TeamNL Roeien

Resultaten Coupe de la Jeunesse

De junioren waren dit weekend in Poznan voor de Coupe de la Jeunesse (29 t/m 31 juli). Er werden drie medailles behaald: brons voor de JW8+ en zilver en brons voor de JW4-.

Junioren W8+
Fiorentine de Boer (Willem III)
Inez den Hond (Willem III)
Isabel Opzeeland (Die Leythe)
Josette Derksen (De Amstel)
Jessy Vermeer (RIC)
Iris Klok (De Amstel)
Anne Fleur van der Zee (Gouda)
Emily Neuman (De Amstel)
August Ruhl

Vrijdag
Finale: 3e plaats

resultaten-cdlj-foto-1

Junioren W4x
Emily Neuman (De Amstel)
Josette Derksen (De Amstel)
Inez den Hond (Willem III)
Isabel Opzeeland (Die Leythe)
Coach: Juliën Ruhl (Willem III)

Zaterdag
Heats: 4e plaats
B-finale: 1e plaats

Zondag
Heats: 4e plaats
B-finale: 2e plaats

Junioren W4-
Florentine de Boer (Willem III)
Iris Klok (De Amstel)
Anne Fleur van der Zee (Gouda)
Jessy Vermeer (RIC)
Coach: Adriaan van der Zee (RIC)

Zaterdag
Finale: 2e plaats

Zondag
Finale: 3e plaats

resultaten-cdlj-foto-2

Junioren W2x
Pien Ruigrok (De Maas)
Fien van Westrenen (Willem III)
Coach: Annick Taselaar (De Maas)

Zaterdag
Heats: 4e plaats
B-finale: 1e plaats

Zondag
Heats: 4e plaats
B-finale: 1e plaats

Junioren W1x
Celine den Bremer (De Zwolsche)
Coach: Albert Nieuwenhuis (De Zwolsche)

Zaterdag
Heats: 4e plaats
B-finale: 1e plaats

Zondag:
Heats: 3e plaats
Finale: 4e plaats

Junioren M8+
Jasper Joordens (MWC)
Gijs Schwarz (Het Spaarne)
Ies Wiersma (Willem III)
Thomas de Hertog (Willem III)
Raymond Huisman (RIC)
Paola Pantano (RIC)
Lars Kreiter (Roosendaalse)
Jelmer Bennema (Viking)
August Ruhl (st) (Willem III)
Coach: Koos van Haasteren (Maastrichtsche)

Zaterdag
Finale: 4e plaats

Zondag
Finale: 4e plaats

resultaten-cdlj-foto-3

Junioren M4x
Max Gompel (C. Tromp)
Casper van Luijken (C. Tromp)
Thijs Kroeze (C. Tromp)
Lucas Hofman (C. Tromp)
Coach: Stijn Peerik (C. Tromp)

Zaterdag:
Heats: 5e plaats
B-finale: 2e plaats

Zondag:
Heats: 5e
B-finale: 4e plaats

Junioren M2x
Hilmar Verbeek (MWC)
David Janssen (De Maas)
Coach: Wessel van der Plas (De Maas)

Zaterdag
Heats: 4e plaats
B-finale: 4e plaats

Zondag
Heats: 2e plaats
Finale: 6e plaats

Junioren M2-
Leander Geschiere (De Hertog)
Douwe Rietveld (Hemus)
Coach: Juliet van Drumpt (Hemus)

Zaterdag
Finale: 4e plaats

Zondag
Finale: 4e plaats

resultaten-cdlj-foto-4

Junioren M1x
Koen Keijzer (De Hunze)
Coach: Feico Camphuis (De Hunze)

Zaterdag
Heats: 3e plaats

Zondag
Heats: 4e plaats

Reserve
Hidde Meijer (De Maas)
Coach: Annick Taselaar (De Maas)

Zaterdag
F1: 2e plaats

Zondag
F1: 3e plaats

Team Manager
Marco Blauwhof (Het Spaarne)
Landenklassement: 5e plaats

Klik hier voor de volledige uitslagen.

resultaten-cdlj-foto-5

Ontdek meer roeinieuws

Verenigingen

WK selectie bekend voor U19 & U23

Nieuws

Dit zijn de Nederlands Kampioenen van dag twee

Nieuws

Skøll grote winnaar van eerste dag NK Grote nummers

Op de hoogte blijven van nieuws, roeiverhalen en topsport?
Ontvang de gratis nieuwsbrief!